وب کافه

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

معرفی سایت فونت من

نویسنده:
17 ژوئن 14

slide3

ویژگی های فونت فارسی

 

به دليل ترکيب فونت فارسي از نظر ساختاري استفاده از آن در صفحات وب کمتر ديده مي شود اما ما معتقديم زبان فارسي بسيار زيباتر از آن است که در فونت تاهوما خلاصه شود .
خط تحريري فارسي يکي از بي نظير ترين خطوط دنياست و ساختاری بي نظير در ترکيب آن وجود دارد حال با داشتن خط به اين زيبايي چرا براي آن ارزش قائل نباشیم؟!
بيايد فارسي را پاس بداريم

سرويس فونت من يکي از سرويس هاي رايگان از گروه طراحان قدرتمندوب مي باشد که با هدف توسعه وب فارسي در اختيار طراحان و برنامه نويسان قرارگرفته است.
فونت من با داشتن حدود 40 فونت زيبا و بي نظير فارسي يکي از بهترين توسعه دهندگان وب فارسي مي باشد. اين سرويس به صورت رايگان در اختيار شما قرار ميگيرد.
شما نيز مي توانيد فونت هاي طراحي شده و استاندارد شده خود را جهت استفاده عموم در اختيار ما بگذاريد تابا نام خودتان در فونت من قرار گيرد

 

دانلود فونت

پوسته شیک وسبک tiny theme

نویسنده:
17 ژوئن 14

tiny-bg

 

امروز میخوام یک پوسته بسیار شیک و سبک وردپرس معرفی کنم . با این پوسته شما میتوانید یک وبسایت وردپرسی خود را به وبلاگ شخصی تغییر داده و از آن لذت ببرید
از امکانات این پوسته:
دارای صفحه مدیریت پوسته
دارای فرم تماس با بدون نیاز به افزونه
دارای shortcode
و…

دموی پوسته

 

دانلود پوسته

1 افزونه کاربردی

نویسنده:
10 ژوئن 14

banner-772x250

 

امروز برای شما افزونه ای آماده کرده ام که بیشتر استفاده کننده گان از بادی پرس به دنبال این افزونه کاربردی میگردند . افزونه social-articles به کاربران بادی پرسی شما این اجازه را میدهد که در سایت شما به عنوان یک نویسنده فعالیت کنند و برای سایت شما نیز مطلب ارسال کنند و شما نیز پس از تایید مطالب آنها ، آنها را انتشار دهید

کاربران با این افزونه علاوه بر ارسال مطلب میتوانند دسته بندی و تگ را نیز انتخاب و عکس هم به مطلبشان بیافزایند.

social-articles

 

دانلود social-articles فارسی

 

 

 

 

افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی بادی پرس

نویسنده:
10 ژوئن 14

 

افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی بادی پرس افزونه ای کاربردی است برای ادمین هایی که با بادی پرس شبکه اجتماعی راه اندازیکرده اند با این افزونه کاربران قادر خواهند بود مطالب و نوشته های کاربران در بادی پرس را در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و گوگل پلاس و تیوتر و… به اشتراک بگذارند. این افزونه توسط سایت وب کافه ترجمه و فارسی سازی و در دسترس شما قرار داده شده است.

 

 

دانلود buddypress-social